Staňte se naším partnerem

Vlastníte kavárnu nebo jinou provozovnu? Přáli byste si kvalitní kávu do vašich kanceláří? Výběrová káva Black Star zaručuje tu nejvyšší kvalitu a výjimečné chutě z vybraných plantáží z celého světa.

Proč mít Black Star na mlýnku?

Pod značkou Black Star najdete výhradně výběrové kávy. Ty jsou oblíbené u zákazníků, kteří rádi objevují rozmanité chutě – v nabídce najdete kávy od velmi extravagantních ovocitých až po konzervativnější. Naše kávy se obměňují podle toho, kde se čerstvá káva právě sklízí. Kávu Black Star také pražíme profilem pro fanoušky alternativních způsobů přípravy.

Výhody našeho partnerství

Pražení na míru

V našich možnostech je také výroba individuálně připravené kávy na míru upražené dle požadavků, představ a specifikací zákazníka, včetně vlastního loga, obalu nebo pod vlastní značkou.

Profesionální technologie předních značek

Jsme špičkou v prodeji a servisu profesionálních italských technologií Nuova Simonelli, Victoria Arduino a dalších významných značek.

Servis, školení, podpora a poradenství

To vše vám zajistíme v rámci naší spolupráce, která je všestranná a nabízí spoustu benefitů.

Pečlivě vybraná zrna

Kávu Black Star pražíme výhradně z výběrové kávy, která zaručuje tu nejvyšší kvalitu a výjimečné chutě. Kávu dodáváme vždy čerstvou a lokálně upraženou. Zakládáme si na výběru zelené kávy s jasným původem, známe svoje vybrané farmáře, kteří kávové třešně pěstují s láskou a vysokou kvalitou zpracování. Kávu pražíme s ohledem na preferovaný způsob její přípravy, pro espresso i alternativy.

Zakládáme si na pečlivém výběru čerstvých kávových zrn prvotřídní kvality s jasným původem, nejlépe s certifikací Fair Trade a Rainforest.

Pečlivě vybraná zrna od prověřených farmářů vlastnoručně pražíme na technologicky vyspělé pražičce Loring v Králově Dvoře.

Přejete si odebírat naši kávu?

Obraťte se na nás prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Základní informace

O firmě

Děkujeme za Vaši poptávku!

Brzy se Vám ozveme s bližšími informacemi.

Alert Icon
Něco se pokazilo! Zkuste to prosím znovu.